AUTOBUS - LINJE NDERKOMBETARE AUTOBUSI , GERMANY ,ITALI , KOSOVE. SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Policia e Shtetit, në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, ka njoftuar se ka shtuar masat e kontrollit të tifozëve që kërkojnë të fusin në stadium fishekzjarre dhe kapsolla. Hey! Qytetet e Vlefshme ne Shqiperi. Shqiperi France 1- 0 . Nese nuk gjeni ndonje oferte te mire, na kontaktoni pa hezitim ne telefon: 0234-387431. Posted on 02 April 2013. Info sulla linea di autobus Albania – Italia, Arjani Travel – Partenze destinazioni, orari, prezzi. 15:53 16/11/2019. Shqiperi; Maqedoni; English; Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Ofrojmë cmimet më të lira në treg dhe cilësinë më të lartë, kjo na bën lider në sektorin e transportit. Pershtypjet nga klientet per Artani Travel jane 5 Yje! Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. aranzhmane si dhe Lundrime me traget. san benedetto del tronto (ap) - berat Cmimet: Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Artami Travel ofron bileta autobusi per ne Itali dhe Shqiperi! Ne do ju informojm per cdo ofert te re nga Artani Travel. Nisje 3 x ne Jave . Tirane -Kosove -Tirane. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Ka startuar ndeshja Shqipëri-Francë, ku lojtarët dolën në fushë pas festës inauguruese të stadiumit “Air Albania Stadium”. Rezervoni fluturime direkte apo me tranzit (një stop) nga shumë qytete të gjermanisë dhe evropës për Shqiperi. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Shqipëria do të luajë edhe dy ndeshje eliminatore në kuadër të Euro 2020 në muajin nëntor. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë njoftimin e zyrtare zyrtar për ndeshjet e Kombëtares së Shqipërisë ndaj Andorrës dhe ndaj Francës. schedule 20:13 - 17 Nëntor, 2019. LINJAT NDERKOMBETARE TE UDHETIMIT ME AUTOBUS. Ky eshte Blogu i autobus.al - Sistemit te Rezervimit te Biletave Nderkombetare te Autobusit, ku ju do te gjeni artikuj te ndryshem interesant rreth sektorit te transportit te udhetareve. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Stërvitjet zyrtare do të mbahen sot në stadiumin e ri Peje , Gjakove . Ka startuar në orën 20:45, ndeshja prestigjioze mes Shqipërisë dhe Francës e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Please check your entries and try again. Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona. Duke filluar që nga dita e martë, 22 Tetor 2019, të gjithë anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares” mund të blejnë online biletat e tyre për dy ndeshjet e muajit nëntor. Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe. 2.8k likes. rrugetim autobus itali shqiperi maba viaggi nga 10 vite ofron udhetimet ma te sigurta dhe komode maba udhetime me autobuz milano tirana lezhe shkoder durres Drejtimi i levizjes :-Nga Mali i Zi . © JUSI TRAVEL - Agjenci Udhetimi - All rights reserved. Rezervimi dhe shitja e biletave për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë, Shitja Online e biletave të autobusit për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë dhe Kroacinë. Shqipëria do të ketë një nga testet më të vështira të kësaj kampanje eliminatore të Kampionatit Evropian 2020, kur përballë do të … Shqiperi Emri/ Bie nga çatia e banesës, ndërron jetë pedagogu 49- vjeçar në Korçë I dënuar me "arrest shtëpie", burri thyen masën dhe shkon në polici: Nuk ri dot me gruan “Si rezultat Cdo aktivitet nga ' Shqiperi France ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, koret “RAMA IK” refren. Linje Nderkombetare me Autobus 4 here ne jave , te Henen ,te Merkuren , te Premte dhe te Shtune fillon nga 80 euro Per rezervime ose per informacion per biletat dhe cmimet perkatese, na kontaktoni ne nje nga numrat e telefonit te listuar ne fund te faqes. Federata Shqiptare e Futbollit kishte organizuar një festë hyrëse për inaugurimin e stadiumin, si koreografi nga fëmijët dhe përformime nga Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Er Nje gol i mrekullueshem i i ekzekutuar nga Ergys Kace ne ndeshjen Shqiperi - France ne "Elbasan Arena" . Firenzelines - Travel and Tours, Oraret e Udhetimeve ne Itali nga Tirana - Athine , Athine Tirane dhe cmimet e biletave me autobus. FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë . Me i fundit. There are trips every week on Wednesdays and Saturdays. Biletat për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë do të dalin në shitje të martën, më 22 tetor. Konfirmimi i biletës me kthim dhe Kroacia. Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane The stops in Albania are the following: Vlore, Fier, Lushnjë, Durres, Tirana, Shkodër. We are a bus travel agency and offer bus trips from Germany to Albania and from Albania to Germany. Ndeshjet Shqipëri - Francë në futboll ; Ndeshje gjithsej 4: Ndeshje gjithsej Fitore 0: Humbje Barazim 0: Barazim Humbje 4: Fitore Gola të shënuar 1: Gola të pranuar Gola të pranuar Cdo jave numerojm nje mesatare mbi 700 klient qe na zgjedhin ne! www.arjanitravel.com per i prezzi e gli orari delle linee di autobus. Orari i fluturimeve direkte për Shqiperi nga aeroporte të ndryshëm. Rezervo nje bilet autobusi per ne Shqiperi dhe Itali. Tags: bellair albania 86, belle air albania, BelleAir Albania, Bileta Avioni, bileta avioni belleair, bileta te … Artani Travel ofron bileta autobusi Itali - Shqiperi dhe anasjelltas cdo te merkure dhe te shtune. Stadiumi “Air Albania” dhe mesazhi i tifozëve kuq e zi për Ramën. Prishtine ,Prizren. The stops and destination cities in Germany are listed below. Autobuset tone jane te standarteve moderne dhe shume komode! Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Flota Artani Travel ofron komoditetin e nevojshëm për një udhëtim të qetë drejt destinacionit tuaj. Tv Klan Ndeshja Shqipëri – Francë. Shqiperi-France . schedule 20:30 - 17 Nëntor, 2019. The origin of the bus trip Albania –> Germany is in the city of Vlore, Albania. Ne jemi nje agjensi udhetimi dhe ofrojme udhetime me autobus Shqiperi – Gjermani & Gjermani – Shqiperi cdo jave, diten e merkure dhe te shtune. Sipas njoftimit, kontrollet nisin që në pikat e kalimit kufitar dhe përfundojnë te hyrjet e stadiumit. München-Tirane 135 Euro vetem nje … Ju mund te paguani nga PayPal ne cdo moment. 20 talking about this. schedule 22:30 - 17 Nëntor, 2019. Cdo aktivitet nga ' ndeshja shqiperi-france ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. http://sportpress.al/ For tickets and prices, please contact us in any of the phone numbers listed down below, in the Contact section of this page. Blej autobus, autobus minibus, kamion, kombi, autobartje të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.Platforma e MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj. Linea di autobus Arjani Travel offre viaggi tra diversa città italiane e albanesi. Udhëtoni në të gjithë Italinë me cmimet më të ulëta në treg. Something went wrong. Ricerca guidata degli orari e dei percorsi degli autobus da Italia a Albania con Arjani travel. Tirane - Itali - Tirane . Every Wednesday, destination cities in Germany : Each Saturday, destination cities in Germany : Phone: +49 178 696 7117+49 178 696 7121+355 69 401 6167+355 69 215 8080+355 033 230 566Email: jusitravel05@gmail.comFacebook: jusi_travelAddress: Rruga Transballkanike (prane Portit), Vlorë. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' ndeshja shqiperi-france '. Pistoia ViaggiUfficio – Viale Frosini Attilio n.8, Mon - Fri: 9:00 - 19:00Closed on Weekends, Web Design, Mail Server & Seo Service nga Nardi Doda. 23:55 | 19 Tetor 2019 23:55 | 19 Tetor 2019 FSHF ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm lidhur me biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë. Edhe pse llogaritë e kualifikimeve janë mbyllur në këtë grup, kjo përballje pritet të jetë mjaft emocionuese për vetë faktit se përkon me ditën e inagurimit të impiantit modern “Air Albania”, i cili veprën më të madhe sportive në vend. Vjeshta e koronavirusit, në Gjermani angazhohet edhe ushtria. Takimi i parë do të jetë më datë 14 ndaj Andorrës në Elbasan Arena, ndërsa më 17 […] Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' Shqiperi France '. Nga keto qytetet te Gjermanise ofrojme udhetime me autobus per Shqiperi: Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Kassel, Mannheim, Stuttgart, Ulm und München. Autobuset tanë i ushtrohen gjithmonë kontrollit teknik para cdo nisjeje.