350 CHF. Rezervo. Rezervime me traget drejt Shqipërisë dhe anasjelltas. ÇMIMET ORARI . 190 CHF. Durmo Tours Wherever you go, pin. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Zvicer . info@shpejtimi.net +381 29 271 642 , +377 44 184 195 Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. ... Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË Kosovë: +381 38 610 015 +381 38 610 016 +381 38 610 017 +377 44 542 029 +386 49 344 260: pin. Logohu Agjent +377 44 184 195 ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, ... Kosovë . ... Bileta kthyese me autobus për Kosovë vetëm. Rezervim i ri. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. NISJET E RADHËS NGA KOSOVA PËR ZVICËR BËHET MË 6,8,9 JANAR 2021 ⏰ Nisjet nga Kosova organizohen nga: 09 Shtator 2020. Zurich - Prishtinë e Gjenevë - Shkup Mirë se vini te agjensioni turistik Edona me seli në Zvicer dhe në Kosovë. Rezervimi online i bus biletave. Kosovë - Shqipëri . Udhëtime me autobus. Bileta aeroplani. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. zvicer kosov me autobus. Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. Udhëtimet me autobus, për # Zvicër vazhdojnë më datën 6,8,9 Janar KOSOVË - ZVICËR UDHËTIMI REALIZOHET ME AUTOBUS SUPER KOMOD # Zurich, # StGallen, # Will, # Luzern, # Bellinzona, # Bern, # Olten, # Basel, # Lausanne, # Geneve, etj. Rezervo. pin. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. me clipart clipart autobus help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Shqipëri - Kosovë . Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. Cilësia e shërbimit dhe çmimet konkuruese në treg na kanë bërë lider në Kosovë dhe më gjerë. Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim. Udhetime me Bus Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Me Barileva Turist udhëtimi Juaj do të jetë më i shkurtër, ju ofrojmë qasje pa pagesë në WiFi, Ju mund të shfletoni webfaqe, te bisedoni me … Tradita dhe … Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. Lundrime me traget. Adis Travel " pin. 02 Shtator 2020. E Premte. PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Rezervoni me ne dhe përfitoni oferta fantastike. Zvicer . Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. Tani mund te rezervoni ONLINE biletën Tuaj me autobus nga Kosova për në Mal Zi dhe anasjelltas, në shumë qytete si: Podgoric, Bar, Ulqin ... Për më tepër kliko tek Online! ÇMIMET ORARI . E Mërkurë. Agjensioni ynë ofron shërbim udhëtimi me autobus, aviobileta , aranzhmane turistike si dhe udhëtime me tr agete. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 04 Shtator 2020. Me Beli Travel ju keni mundësi të pafundme zgjedhjesh.